Referencie

Zdenka Faktorová: Spolu s manželom by sme sa Vám ešte raz chceli veľmi pekne poďakovať za neskutočnú atmosféru, ktorú ste priniesli a zabezpečili počas nášho svadobného obradu. Hostia si vychutnali hudbu a Vaše krásne prevedenie skladieb. Nielen hosťom, ale aj nám sa veľmi páčila hudba a sme radi, že ste nám pomohli spríjemniť náš deň! 

Reshma Pastír: You guys were amazing ... beautiful musicians, thank you very very much  <3

Daniel Radocha: Na svadbe nám doplnili svojimi skladbami skvelú atmosféru. Fantastický playlist, skvelá interpretácia. Veľmi príjemné, hostia si chválili. My sme boli veľmi spokojní. Odporúčam na akýkoľvek event. 

Dáša Žigraiová: Ďakujeme za sprevádzanie počas svadobného obradu. Krásne melódie vo vašom podaní boli príjemným spestrením obradu a páčili sa všetkým hosťom, preto vrelo odporúčam. 😊 Ešte raz veľmi pekne ďakujeme 😊 

Jaroslava Špačinská: Dámy, ďakujeme veľmi pekne za krásne odohratie nášho obradu. Boli ste úžasným prekvapením a každému ste sa veľmi páčili. Kto chce niečím obzvláštniť svadobný obrad a nemať len stereotyp formou organistky, dievčatá sú tá najlepšia voľba . Ešte raz, obrovské ďakujeme.

Maroš Urbančok: Ďakujeme za krásne doplnenie nášho svadobného dňa. Napriek bojovým podmienkam to bolo úžasné.

dancula12: Neskutocna atmosfera aku spravili pri obrade.

katka11616: Trio dodalo obradu a svadbe úžasnú atmosféru. Dievčatá splnili aj moje bláznivé požiadavky na svadobný pochod.

Igor Kolínek, MsKS: Ďakujeme za krásny koncert, ktorý potešil staršie, ale aj mladšie ročníky našich poslucháčov. Teším sa na naše ďalšie stretnutia v Novom Meste nad Váhom.