Referencie


Daniel Radocha recommends Trio Impression: "Na svadbe nam doplnili svojimi skladbami skvelu atmosferu. Fantasticky playlist, skvela interpretacia. Velmi prijemne, hostia si chvalili. My sme boli velmi spokojni. Odporucam na hocaky event." 

Lýdia: ....najlepšie investované peniaze! boli ste úžasné a my sme veľmi veľmi šťastní, že ste nám náš deň spravili ešte výnimočnejším! ♥ ĎAKUJEME! a ten Guns N' Roses - November Rain! TOPKA! ♥♥♥ som nesmierne vďačná :) ..

Karin: Dobrý večer prajem, rada by som sa informovala, akým spôsobom je možné vykryť hudobnú časť počas svadby, ktorú chystáme. Zažila som úžasnú atmosféru, ktorú ste vytvorili minulé leto na terase reštaurácie Hrad v Bratislave, počas veľmi komornej svadby.

Renáta: Dostala som na Vás výbornú referenciu, a rada by som sa opýtala na podmienky a voľný termín. Potrebovali by sme hudobný sprievod pri civilnom obrade.

Zdenka Faktorová: Spolu s manželom by sme sa Vám ešte raz chceli veľmi pekne poďakovať za neskutočnú atmosféru, ktorú ste priniesli a zabezpečili počas nášho svadobného obradu. Hostia si vychutnali hudbu a Vaše krásne prevedenie skladieb. Nielen hosťom, ale aj nám sa veľmi páčila hudba a sme radi, že ste nám pomohli spríjemniť náš deň! 

Reshma Pastír: You guys were amazing ... beautiful musicians, thank you very very much  <3

Daniel Radocha: Na svadbe nám doplnili svojimi skladbami skvelú atmosféru. Fantastický playlist, skvelá interpretácia. Veľmi príjemné, hostia si chválili. My sme boli veľmi spokojní. Odporúčam na akýkoľvek event. 

Dáša Žigraiová: Ďakujeme za sprevádzanie počas svadobného obradu. Krásne melódie vo vašom podaní boli príjemným spestrením obradu a páčili sa všetkým hosťom, preto vrelo odporúčam. 😊 Ešte raz veľmi pekne ďakujeme 😊 

Jaroslava Špačinská: Dámy, ďakujeme veľmi pekne za krásne odohratie nášho obradu. Boli ste úžasným prekvapením a každému ste sa veľmi páčili. Kto chce niečím ozvláštniť svadobný obrad a nemať len stereotyp formou organistky, dievčatá sú tá najlepšia voľba . Ešte raz, obrovské ďakujeme.

Maroš Urbančok: Ďakujeme za krásne doplnenie nášho svadobného dňa. Napriek bojovým podmienkam to bolo úžasné.

dancula12: Neskutočná atmosféra, akú spravili pri obrade.

katka11616: Trio dodalo obradu a svadbe úžasnú atmosféru. Dievčatá splnili aj moje bláznivé požiadavky na svadobný pochod.

Igor Kolínek, MsKS: Ďakujeme za krásny koncert, ktorý potešil staršie, ale aj mladšie ročníky našich poslucháčov. Teším sa na naše ďalšie stretnutia v Novom Meste nad Váhom.

© Všetky práva vyhradené 2024 Trio Impression
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!